Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Кутова фіксація

Наматрацники з кутовою фіксацією

Наматрацник з кутовою фіксацією призначений для захисту матраців і диванів від вологи, механічних впливів і інших впливів, здатних нашкодити первісного вигляду і властивостям.

Виріб здатний виконувати різні функції, його пряме призначення залежить від використовуваного матеріалу. Одне з головних завдань - забезпечення ефективного повітрообміну, з яким найкраще справляються наматрацники з тришаровим покриттям.

Поділів на різновиди виробів багато, але основним вважають за ступенем жорсткості:

• Низька - підходить для жорстких матраців. Використання наматрасника дозволяє зробити диван або матрац більш м'яким і комфортним для сну.

• Середня - використовують на покриттях, які втратили свою початкову геометричну форму (наприклад, просіли). Виріб коригує цей недолік і повертає комфортність.

• Висока - застосовують на м'яких матрацах, роблять поверхню жорсткіше, що дозволяє міцно спати і відновлювати сили протягом всієї ночі.

Особливості кутової фіксації наматрасника

Наматрацники з таким типом кріплення мають широке поширення. Є кілька ключових особливостей, через які споживачі роблять вибір на користь таких виробів.

По-перше, кутова фіксація дозволяє швидко розмістити наматрацник на поверхні матраца або дивана. Досить закріпити лямки по кутах поверхні і можна приступити до використання.

По-друге, вироби вважаються універсальними, тому що навіть при невідповідності за розмірами за рахунок еластичних лямок їх можна щільно зафіксувати, і вони будуть виконувати основні завдання.

Але є і певний мінус через тип кріплення. При необережному поводженні або високих навантаженнях одна з лямок може порватися, через що подальша експлуатація наматрасника без ремонту стане неможливою.

Як правильно вибрати розмір наматрацника

При виборі вироби важливо приділяти увагу не тільки до своїх вимог і цілей, а й розмірами. Якщо помилитися в цьому пункті, про комфорт, як і захист покриття, можна забути.

Тому є кілька корисних порад щодо вибору:

  1. Перед покупкою уважно вивчіть картку товару, подивіться розміри та інші характеристики. Купувати навмання не можна, інакше висока вірогідність зробити неправильний вибір.
  2. Проведіть виміри матраца або дивана, для якого вибираєте наматрацник. Кілька разів виміряйте ширину і довжину, щоб знати точні габарити поверхні.
  3. Якщо ви зіткнулися з матрацом нестандартного розміру, заміри краще довірити досвідченим фахівцям. Вони точно знають, які параметри визначити, щоб підібрати якісно виріб.

Існують типові варіанти матраци та виробів для них. В такому випадку зробити остаточний вибір простіше, при цьому ймовірність припуститися помилки мінімальна. Якщо ви тільки плануєте покупку матраца, тоді відразу задумайтеся про придбання наматрасника. Фахівці допоможуть зробити правильний вибір.

Кілька порад по догляду за наматрацником

Тільки дотримання загальних вимог по експлуатації дозволить виробу довгі роки зберігати первинні характеристики. Ось кілька рекомендацій:

  1. Не допускати прямого впливу вогню або тривалого перебування поруч з високими температурами
  2. Якщо вибрано виріб з латексу або кокоса, проводите регулярно хімчистку, а краще віддайте в спеціалізовані організації. Ручне прання таких наматрасников заборонена, вони швидко прийдуть в непридатність.
  3. Обмежте вплив хімічних речовин на покриття матеріалу, які можуть зіпсувати поверхню.
  4. Верхню і нижню частину міняють місцями раз в кілька місяців. Так буде забезпечена рівномірна експлуатація, яка дозволить наматрацники довгі роки зберігати первинну форму.
  5. Якщо один шарів конструкції складається з кокосового волокна, не слід згортати виріб в рулон на час зберігання. Це може пошкодити структуру, в результаті чого наматрацник перестане забезпечувати належний комфорт.

Наш магазин пропонує вигідні ціни на наматрацники. В асортименті є багато моделей великих виробників, які зарекомендували себе з хорошого боку. Недорого купити виріб можна прямо сьогодні, просто оформивши замовлення на нашому сайті.

Вгору