Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Топпери та тонкі матраци

Топпери і тонкі матраци

Матрац-топпер - що це таке? Це зйомний тонкий матрац, який використовується як доповнення до дивану або ліжка. Також їх використовують на тахті або звичайній розкладачці.

Часто трапляється таке, що на організацію повноцінного спального місця не вистачає місця або ж зовсім фінансів. Тоді на допомогу приходять дивани, що трансформуються в ліжко. Навіть при всьому бажанні такі меблі не зможуть  забезпечити абсолютно комфортний і повноцінний сон. Підтримка хребта зі збереженням анатомічного положення тіла - це все важливо для повноцінного відпочинку і вийде забезпечити, якщо придбати топпер.

Чому деякі використовують топпер на матрац?

Багато хто поверх матраца поміщають топпер - для чого? По-перше, при появі забруднень набагато легше і дешевше буде усунути плями на топпері, ніж на матраці.По-друге, якщо ваш матрац втратив колишню пружність, а придбати новий елементарно немає можливості, так як вони часто коштують недешево, то ми рекомендуємо вам звернути увагу на топпери. Вони підвищать якість сну за відносно невелику вартість. По-третє, постільна білизна відмінно лягає на поверхню виробу, не сповзає, та не забивається. Для профілактики захворювань хребта рекомендуються моделі з ортопедичним ефектом. 

Основні переваги топера для дивана:

● Для захисту м'яких меблів від плям. Погодьтеся, що набагато простіше очистити невеликий топпер, аніж цілий диван або ліжко;

● Погодьтеся, що якість сну на голому дивані дещо відрізняється від сну на ортопедичному матраці. З його допомогою можна запобігти захворюванням спини або призупинити розвиток вже наявних;

● Поверхня спального місця часто може бути нерівною, якщо це диван. Там можуть бути складки через складання дивана або інші нерівності. Подібні вади можуть істотно  заважати вашому відпочинку. Виправити це допоможе наш виріб;

● Топпер може знадобитися, якщо раптом до вас приїдуть гості. Щоб забезпечити їм комфортний сон на будь-якій поверхні, слід придбати виріб;                  ●  Потрібно надати висоту спальному місцю (буде додано близько десяти сантиметрів);

● У вас занадто жорсткий або ж занадто м'який матрац. Підкоригувати це допоможе хороший топпер.

Наповнювачі, які забезпечують м'якість виробу:

● Меморіформ або етерлон. Матеріал виготовляєтся з поліуретану і присадок. За допомогою цього матеріалу утримується тіло людини в потрібному положенні.

● Латекс. Штучний латекс має жорсткість. Також утримує тіло людини в правильному положенні

● Натуральний латекс. Він екологічно безпечний, надійний і довговічний. Забезпечує виробу потрібний повітрообмін, завдяки якому усередині виробу не залишаються шкідливі мікроорганізми.

● ППУ. Менш еластичний, ніж латекс. Вироби, виготовлені з пористого пінополіуретану, мають невисоку вартість. Забезпечують жорсткість виробу:

● Кокосова натуральна койра. Виготовляється вона з волокон кокоса. Обробляється різними методами, для того щоб домогтися потрібного ефекту. В кінці скріплюється за допомогою латексу. Від латексу залежить жорсткість виробу: чим більше його використано, тим м'якше.

● Холлофайбер. Вироби з даного матеріалу відрізняються тривалим терміном служби. Матеріал не злежується згодом, є гігієнічним, зберігає сухість і тепло. Незважаючи на те що це штучний матеріал, він не поступається натуральним матеріалам за всіма критеріями. Вироби з нього відрізняються відносно невисокою ціною.

● Струттофайбер. Матеріал рекомендується людям, які чутливі і аллергічні, так як він має штучне походження, а це запобігає появі пилових кліщів і цвілі.

● Бікокос. За жорсткістю і своїм властивостям є дуже схожим на кокосову койру. На відміну від неї він коштує набагато дешевше.

Комфортними та зручними у використанні є наматрацники, у яких наповнювач комбінований: одна сторона є м'якою, а інша - жорсткою

Або ж одна сторона має середню жорсткість, а інша - м'яка. Подібний наматрацник допоможе вам підібрати комфортну поверхню для сну під переваги будь-якої людини. Комбіновані моделі гарні тим, що з їх допомогою можна коригувати поверхні диванів: приховувати різні стики і нерівності.

Ви, швидше за все, задається питанням щодо того, як же це працює. Нижній шар, який, наприклад, буде мати середню жорсткість, прибере всі нерівності на поверхні. А інша сторона з високою жорсткістю буде служити звичайним ортопедичним матрацом.

Наш магазин пропонує вам гарні топпери (ви можете самі прочитати відгуки про них на сайті). Вироби отримали свою популярність завдяки тому, що вони зручні, мають невеликі габарити і вагу. Виконують такі функції, як захист спального місця від забруднень, запобігання захворюванням спини і вирівнювання поверхні дивана. Ми пропонуємо вам такий товар за невеликою ціною і впевнені, що ви залишитесь задоволені.

Вгору