Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Матраци з залежними пружинами

Матраци з залежними пружинами

Матраци з залежними пружинами, зібрані по типу "Bonnell" - це вдосконалений механізм матраців минулого століття, перевірених часом, вони до цих пір не втратили своєї актуальності.

Одночасно проста, міцна і надійна конструкція внутрішнього устрою здатна прослужити довгі роки практично без змін.

Ортопедичні здатності матраца допомагають рівномірно розподілити вагу тіла на його поверхні. Це сприяє правильному розташуванню хребта під час сну.

Будова пружинного механізму

Пружини в блоках "Боннель" називають залежними, тому що вони взаємопов'язані один з одним.

Основа конструкції сплетена з міцного, сталевого дроту, який може бути різної товщини. У класичному блоці "Боннель" - пятівіткові пружини, товщиною 2,2 см. Від щільності виткового плетіння залежить підтримуючий ефект матраца. Максимальна щільність може становити 120 штук на квадратний метр.Радіус кожної пружини має поступове звуження до її середині. Це допомагає збільшити пружність конструкції при підвищеному навантаженні. Виготовлені таким чином пружини, при стисненні не стикаються, що створює безшумність при тиску на матрац. У верхній частині все елементи з'єднані між собою, що надає каркасу додаткову міцність.

На додаток до пружинної частини блоку "Bonnell" використовують різні прошарки, які допомагають регулювати ступінь жорсткості матраца. Вони можуть складатися з одного або декількох матеріалів, в залежності від моделі. Виготовляються з екологічно чистих матеріалів: пінополіуретану, повсті, латексу та інших. Чохол шиється з зносостійких і міцних матеріалів. Може бути як цільним, так і знімним. Відзначимо і ще одне вдосконалення пружинного блоку - посилення каркаса щільною ортопедичної піною по всьому периметру. Таким чином запобігають прогини з краю матраца. Конструктивні особливості механізму надають всій системі високі експлуатаційні характеристики.

Критерії вибору матраца

В даний час якість виготовлення матраців за типом "Боннель" настільки зросла, що замовляючи подібний блок можна акцентувати особливу увагу лише на одному аспекті - це вага людини для якого призначається даний товар.

Стандартні матраци такого типу витримують близько 80 кг. ваги на одне спальне місце. За бажанням замовника допускається виготовлення виробу, яке здатне витримати від 120 -150 кг. Це можливо здійснити за рахунок збільшення висоти самих пружинних блоків. тобто чим вище блоки, тим більша кількість удільної ваги на одне спальне місце він може винести. Одночасно збільшують і товщину ортопедичного пінного шару матраца по периметру.

Додаткові опції

Ринок індустрії для сну постійно вдосконалюється. Виробники намагаються поліпшити моделі, розширюючи їх можливості додатковими зручностями. До таких винаходів відносяться вентиляційні отвори, які збільшують повітрообмін всередині матраца. Вони дозволяють йому "дихати" і разом з тим зменшувати вологу, яка може накопичуватися всередині.

Для кращого збереження матраца, виробники рекомендують перевертати його на зворотну сторону один раз на півроку. А для того, щоб споживачі не забували це робити, була придумана відмінна функція "зима-літо". Її зміст полягає в тому, що з одного боку під чохол укладають шар натуральної вовни, яка зберігає тепло взимку. Іншу сторону виконують з якісного, бавовняного полотна комфортного влітку. Якщо матрац різнобічної жорсткості, то як правило, жорстка сторона - це "зима", а м'яка - "літо".

Хороший сон - запорука бадьорості вранці. У нас ви можете придбати якісний матрац за типом "Bonnell" і прокидатися щодня в радісному настрої!

Вгору