Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Пружинні матраци

Пружинні матраци

Пружинні матраци - це незамінна «класика», до якої ми часто повертаємося, бо не знайшли нічого кращого. Хороший сон - запорука здоров'я. А для цього важливо правильно підібрати під свої переваги і організувати спальне місце. Від вашого матраца залежить здоров'я вашої спини і хребта.

Матраци подібного типу бувають різні, а для того, щоб обрати потрібний, треба їх всі добре вивчити:

●Матраци з залежними пружинами. 

Пружинні блоки мають суттєві відмінності між собою. Всі ми знаємо конструкцію «Боннель» - це ті самі матраци, які часто зустрічаються в дитячих таборах. У більшості випадків їх пружини «впиваються» в спину сплячого, скриплять, після сну болять м'язи, а сам матрац провисав десь посередині. Так толком і відпочити неможливо. Але погодьтеся, що стрибати на них було весело. Минуло багато часу, і конструкцію значно вдосконалили. Зараз можна купити такий матрац для дачі або ж у вигляді запасного варіанту для гостей. Обійдеться вам такий матрац відносно недорого.

●Матраци з блоком незалежних пружин.

Блоки з незалежними пружинами діють зовсім інакше. Кожна з пружинок поміщена в окремий чохол і не залежить від інших пружин. Так би мовити, працює самостійно. Навантаження розподіляється по виробу рівномірно, і вас підтримують виключно ті пружини, на які ви давите. Матрац ніколи не провисне і завжди буде залишатися рівним. Ваша спина під час сну відпочиває завдяки ортопедичному ефекту. Подібний матрац може навіть запобігти небажаним хвороби і зупинити розвиток вже наявних, а також поліпшити вашу поставу. Ми розібралися з видами конструкцій, а як же види блоків? Тут особливо думати не доводиться: чим більше пружин, тим краще і тим вище корисні властивості виробу.

Плюси і мінуси пружинних матраців:

Плюси:

● Виражений ортопедичний ефект. Допоможе вам уникнути проблем з опорно-руховою системою і поліпшить вашу поставу.

● Тонких матраців на пружинних блоках не буває, тому якщо вам потрібна висока модель, то рекомендуємо вам звернути увагу на пружинні вироби.

Мінуси:

●Подібні вироби категорично не можна використовувати на поверхнях,що трансформуються , які можуть змінювати кут нахилу своїх частин.

●Пружинній моделі необхідно мати міцну опору і щільно прилягати до основи ліжка. 

Поради щодо вибору пружинної моделі:

1.Обираючи пружинний матрац, треба враховувати масу тіла людини, спосіб життя і вік. Звичайно ж, сюди входять і особисті вподобання. Тим, кому потрібна якісна ортопедична підтримка, радимо звернути увагу на моделі з незалежним пружинним блоком. 

2. Обирати жорсткість моделі слід, виходячи з маси тіла людини. Якщо маса тіла більша, то слід вибирати пружинні блоки з великою витривалістю. Так навіть при великому навантаженні матрац не втрачатиме свої ортопедичні властивості.

3.При виборі пружинних моделей для людини з великою масою тіла слід знати, що звичайний залежний пружинний блок витримує до 90 кг.

При більшому навантаженні варто звернути увагу на незалежні пружинні матраци. Найвитриваліший - S2000. 

4.Настилочні шари - вони захищають тіло від контакту з пружинами і покращують ортопедичні властивості матраца. Вони бувають різної м'якості: виробники комбінують наповнювачі для отримання бажаного результату. Наприклад, кокос додає жорсткість і підсилює ортопедичні властивості виробу, а латекс відповідає за більший комфорт під час сну.

В нашому магазині ви можете знайти хороші варіанти пружинних матраців за недорогою ціною. Сон - це одна з важливих складових здоров'я. На нашому сайті ви можете знайти безліч моделей і точно підберете щось для себе.

Вгору