Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Натяжні наматрацники

Натяжний наматрацник - спеціальний виріб для захисту матраців від бруду, механічних впливів і вологи (в деяких випадках). Завдяки використанню матеріалу матрац може прослужити багато років без втрати первісної форми і технічних характеристик.

Відмітна особливість цього типу - спосіб кріплення. Якщо в деяких для фіксації використовуються 4 гумки по кутах, то тут по всьому периметру вироби розміщується гумка-спідниця. Це спрощує процес установки і зняття.

Важливо не плутати наматрацник з простим чохлом. Останній використовують виключно для транспортування, при експлуатації він не захищає матраци від забруднень, втрати форми і інших негативних впливів.

Вироби застосовують для будь-яких типів матраців, особливо для тих, які зроблені з поролону або латексу. Такі матеріали не здатні самостійно забезпечити якісний влагообмен, а застосування натяжної матрацників дозволяє компенсувати цей недолік.

Види продукції

Існує кілька типів виробів, які виробляють великі компанії:

• захисні;

• коригувальні;

• спеціальні.

До першого виду належать класичні моделі, які складаються з одного шару тканини. Зазвичай їх використовують для диванів, щоб ті не втрачали первісний вигляд від пилу, форму від механічних впливів і якість через випадково пролитої води, чаю та інших напоїв. Є окрема категорія водонепроникних наматрацників. Вони відрізняються наявністю спеціальної просочення, яка відштовхує від поверхні матраца рідина.

Другий тип наматрасников дозволяє зробити поверхню матраца жорсткіше або м'якше в залежності від медичного призначення. Іноді його використовують просто для «продовження» життя старому матеріалу: наприклад, якщо він сильно продаючи, спеціальне виріб вирівнює поверхню і забезпечує тривалий термін експлуатації.

До цієї категорії відносяться ортопедичні вироби. Широко поширені матеріали з ефектом пам'яті: вони зберігають форму конкретної людини і згодом забезпечують довгий і якісний сон.

В яку пору року можна використовувати натяжна наматрацник

Є різні види виробів по сезону застосування:

• літні;

• зимові;

• всесезонні.

Перша категорія захищає людину від перегріву, а матрац - від виникнення грибка і цвілі, так як забезпечує відмінну повітропроникність і захист від вологи.

Зимові наматрацники - повна протилежність річним. Вони, навпаки, зберігають тепло, щоб людині було комфортно на матраці або дивані навіть при екстремально низьких температурах за межами будинку. За рахунок використання спеціальних матеріалів у виробництві зберігається прийнятна ступінь влагообмена.

Основні переваги наматрасников

До переваг цих виробів відносять:

• збереження тепла в холодну пору року (підвищує комфорт);

• вбирання вологи людини, яка виділяється під час сну (робить сон міцніше і здоровіше);

• продовження терміну служби ортопедичних матраців;

• «друге» життя для старих матраців, які вже втратили первісну форму і характеристики;

• деякі типи виробів мають спеціальною тканиною, яка перешкоджає розмноженню шкідливих мікроорганізмів;

• перешкода накопиченню статистичного електрики і електромагнітного випромінювання, які завдають шкоди людському організму під час сну;

• мінімальна ціна, якщо порівнювати з купівлею нового дивана або матраца.

Щоб вибрати якісний наматрацник, спершу визначте функції, які він повинен виконувати. Наприклад, якщо вам потрібно виріб для матраца, на якому розташовується лежачий хворий, варто подивитися в бік натяжних наматрасников з водонепроникних матеріалів. Тільки при відповідальному підході вдасться вибрати якісний виріб, яке буде відповідати вашим вимогам.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити будь-які типи натяжних наматрасников. Ми працюємо з великими виробниками, тому пропонуємо вироби недорого. Вони відповідають сучасним вимогам, служать багато років і зберігають первинні властивості і характеристики матраців і диванів.

Вгору