Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Матраци з ортопедичним ефектом

Матраци з ортопедичним ефектом

Купуючи нове ліжко для спальної кімнати, мало хто замислюється про якість матраца і його склад. Саме це і є найпоширенішою помилкою при купівлі. Грамотно підібрана структура матраца дозволяє не тільки поліпшити поставу і ходу, але і не допустити розвитку вже існуючих проблем з хребтом. Тому дуже важливо приділити цьому питанню належну увагу і усвідомлено підійти до вибору.

Основні види

Головне завдання добре підібраного матраца - дозволити тілу розслабитися і зануритися в глибокий, рівний сон. Для того щоб хребет розташовувався на ліжку правильно, фахівці розробили два основних види матраца: ортопедичний і анатомічний. Зупинимося на кожному з них докладніше.

Матрац з анатомічним ефектом, як і топпер, має на увазі абсолютний повтор кожної частини тіла. Він дозволяє хребту розслабитися і прийняти природне положення за рахунок посиленої м'якості внутрішнього наповнювача. При цьому анатомічний ефект не дозволяє хребту надмірно прогинатися або провисати, щоб не відчувати зайве розтягнення або тиск. Завдяки цьому навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу.

Матрац з ортопедичним ефектом передбачає повтор загальної форми тіла, а не кожного елементу окремо. Його рекомендується купувати людям, що мають проблеми з хребтом, для поліпшення лікувальної дії. Однак не варто думати, що такий матрац обов'язково повинен бути жорстким. Зайва жорсткість не здатна досить ефективно позначити природну форму тіла і може тільки погіршити стан організму.

Якщо подивитися ближче, то в коло функцій цього виду виробів входить:

● підтримка хребта в необхідних місцях, таких як спина, таз і плечі;

● допомога в знятті напруги з тіла для розслаблення м'язів;

●забезпечення повністю горизонтального положення, включаючи голову і стопи. 

Відмінності за типом

Всі матраци поділяються за ступенем жорсткості. Зокрема, вони можуть бути:

●м'які;

●середньої жорсткості; 

●жорсткі. 

Особливою увагою у покупців користуються двосторонні варіанти різного виконання. У них одна сторона може бути жорсткою, а інша - м'якою. При необхідності вони легко міняються.

Критерії вибору матраца з ортопедичним ефектом

Основну увагу слід акцентувати на вікові особливості людини, для якого призначається виріб. Це необхідно для того, щоб грамотно підібрати необхідний ступінь жорсткості.

Діти

Розвиток молодого організму, як правило, відбувається до 20 років. Для того щоб хребет міг сформуватися, як годиться, його необхідно забезпечити матрацом з ортопедичним ефектом підвищеної жорсткості. Це сприяє збереженню правильної постави і допомагає не допустити викривлення хребетного стовпа. Вибираючи для дитини матрац, слід врахувати існування декількох типів конструкцій: залежні пружинні, незалежні пружинні і безпружинні. Найкращий ортопедичний ефект серед всіх перерахованих може надати лише матрац з незалежними пружинними блоками. Але якщо ви все-таки вибрали матрац з залежною конструкцією, то слід замовити зразок з маленьким діаметром пружин і збільшеною їх щільністю на квадратний метр. Варіант з безпружинні матрацом розглядається з урахуванням жорсткості внутрішньої прошарку.

Дорослі

Вважається, що людина знаходиться в середньому віці до 50 років. В цей період часу розвиток організму вже не відбувається. Зате велику роль відіграють фізична активність і образ життєдіяльності. Тому можна використовувати матраци різної жорсткості за особистим уподобанням.

Похилий вік

Люди старшої вікової категорії частіше за інших відчувають дискомфорт в поперековому відділі. Для них актуальним варіантом буде купити матрац з м'яким ортопедичним ефектом.

У нашому магазині представлений величезний вибір товарів для комфортного і спокійного сну. Купуючи хороший, якісний, ортопедичний матрац, ви подовжуєте своє здоров'я. Приємного сну!

Вгору