Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:


График работы:
09:00-20:00

0
Мій кошик

Декоративні подушки

Декоративні подушки за призначенням відрізняються від звичних всім. Їх завдання - створити в будинку затишок і доповнити інтер'єр. Правильно обрані вироби радують око і роблять приміщення комфортніше. По області застосування обмежень немає: їх можна використовувати на ліжку, дивані, канапі і інших місцях. Яскраві декоративні подушки доповнюють кімнату квітами, які не вдалося додати в загальний інтер'єр.

Різновиди декоративних подушок

Кожен виріб як твір мистецтва: практично унікальне і не має аналогів. У зв'язку з цим виділяють багато категорій, але умовно їх можна розділити на 4 типи:

  1. По призначенню. Є варіанти декоративних подушок, які можна використовувати не тільки як доповнення до інтер'єру, але і для відпочинку. Вони відрізняються великим розміром, що дозволяє підкласти їх під голову або спину. Є й ті, які для цього не призначені: на них незручно лежати, тому вони залишаються виключно елементом декору.
  2. За формою і розмірами. Стандартний варіант - виріб квадратної форми з довжиною однієї сторони 40 сантиметрів. Деякі виробники пропонують варіанти з незвичайною формою або розмірами. Наприклад, для дитячих кімнат декоративні подушки роблять у вигляді героїв популярних мультфільмів або незвичайних предметів.
  3. За матеріалом наволочки і наповнювача. Виділяють бюджетні (недорогі) і преміум-варіанти. Перші роблять з поширених матеріалів, другі - з рідкісних тканин і матеріалів, які можуть служити довгі роки без втрати первісного вигляду і характеристик навіть при активній експлуатації.
  4. За обробкою. Деякі моделі доповнюють декоративними вставками, наприклад, красивими каменями або незвичайними візерунками. Як правило, такі вироби використовують тільки як елемент декору.

З яких матеріалів роблять декоративні подушки

До вибору тканини для таких виробів, які покликані доповнити інтер'єр кімнати, підходять відповідально і враховують ряд вимог:

• інтер'єр приміщення, в якому планується розміщення декоративних подушок;

• доступний бюджет, тому що всі тканини відрізняються за вартістю в залежності від ряду параметрів;

• тактильна комфортність (якщо іноді подушки будуть використовуватися за прямим призначенням);

• екологічна безпека матеріалу, щоб не викликати алергічні реакції;

• простота догляду за обраним матеріалом.

Найпопулярнішими матеріалами для декоративних подушок вважають бавовна, оксамит, шовк, парчу, замш, денім, натуральну або штучну шкіру і льон.

Що може бути всередині виробів

Коли є визначеність з матеріалом оббивки, слід визначитися з наповнювачем. Виділяють кілька популярних матеріалів:

  1. Холлофайбер - синтетичний матеріал, який багато років зберігає початкові пропорції та властивості, важкозаймистий і не утримує в собі неприємні аромати.
  2. Файберлон - популярний через властивості швидко відновлювати первинну форму після активного використання.
  3. Комфорель - маленькі кульки по типу бісеру, які дозволяють надавати декоративної подушці будь-яку форму.
  4. Качиний або гусячий пух - використовується в дорогих моделях. Він дуже м'який і додає декоративної подушці комфорт, але при частому використанні є ризик розвитку алергії.
  5. Холлофан - синтетичний аналог качиного чи гусячого пуху, який не викликає алергії і не вимагає за собою серйозного догляду.

Як вибрати декоративну подушку для свого будинку

Сьогодні ринок пропонує велику кількість різних варіантів, тому у споживача розбігаються очі і складно зробити остаточний вибір. Перед покупкою слід оцінити розглянуті варіанти за кількома критеріями:

• По розміру. Вибирайте кілька виробів різних розмірів, так вони будуть виглядати оригінальніше.

• За формою. Не вибирайте кілька декоративних подушок різних геометричних форм, це буде виглядати непривабливо. Відмінно поєднуються квадратні й круглі вироби.

• За забарвленням і фактурою. Не купуйте декоративні подушки, колір яких схожий із загальною колірною гамою меблів та інтер'єру. Тоді вони не будуть доповнювати його і виділятися на загальному тлі.

• За тканиною і наповнювачем. Вибирайте по бюджету. Краще брати якісні матеріали, які прослужать багато років.

Наш магазин пропонує купити декоративні подушки за вигідними цінами. У нас ви знайдете широкий асортимент і зможете вибрати той варіант, який оптимально підійде для вашого будинку.

Вгору